1 0
Doğum Günü Pastası ve pamuk Prensesim..

Sosyal ağınızda paylaşın:

Veya bu URL'yi kopyalayıp paylaşabilirsin

Doğum Günü Pastası ve pamuk Prensesim..

Özellikler:
  • Vegan
  • Kolay

Yönlendirmeler

Paylaş

Evet tanıştırayım pamuk prenses CEREN mumları üflerken. Nasıl kızım çok şeker değilmi. Kuzguna yavrusu şahin gibi görünürmüş ya benimki de o hesap. Bütün çocıklar annelerinin gözünde birer prenses yada prens öğle değilmi. İlk başta görünen şu çay dolu bibaronu sıkıca tutan CEREN`nin en küçük kuzeni UTKU`muz. Diğer tarafta sarı saçlı bücür ise benim minik kızım CEMRE. Resim çekenlerden olduğum için hiç bir resimde yokum malesef ama zaten beni blogumun üst köşesinde kızlarımla görüyorsunuz.

Bu da pastanın başka bir açısı kocaman bir pastaydı ama artık şeftali püreli kısmından sadece 2 porsiyon kaldı isteyen var mı?

Afiyet olsun!

emelinmutfagi

21 yıllık eş, 19 yıllık anne, 15 yıllık blog yazarıdır. 15. yılını dolduran sitemdeki tüm tarifler denenmiş, test edilmiş, ardından sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Önceki Tarif
Yaş günü pastası
Sonraki Tarif
Bükme ( AFYON)
Önceki Tarif
Yaş günü pastası
Sonraki Tarif
Bükme ( AFYON)

Yapılan Yorumlar (4) Yorumları Gizle

allah bağışlasın her ikiside çok tatlı kızlarının. Benim büyük kızımın adıda ceren tabii o artık bir genç kız oldu allah onlara herkesin evladına uzun ve sağlıklı ömürler versin pastaya gelince oda çok şık görünüyor tabiki deniyeceğiim eline sağlık

Allah sizin cereninize de uzun sağlıklı ömürler versin. Güzerl yorumunuza ve iyi dilerlerinize çok teşekür ederim her zaman beklerim..

neden tarifi yok?.

benimde doğum gunum varr aynısından istiyorumm!.
rica etsem tarifinide gönderebilir misiniz?.

lütfenn! :).

Yorumunuzu Ekleyin